Jump to main content

Doradztwo techniczne i szkolenia

Doradztwo techniczne

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra techniczna chętnie udzieli Ci informacji w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego i odpowie na wszystkie pytania związane z zastosowaniem produktów Grupy Saferoad. Z chęcią pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązania i dopasować je do Twoich potrzeb. Dzięki kompleksowej ofercie, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania nie tylko w zakresie barier ochronnych, ale również oznakowania poziomego i pionowego, tymczasowej organizacji ruchu oraz całorocznego utrzymania dróg.

Pomagamy naszym klientom na każdym etapie - od przygotowania projektu i zaproponowania najbezpieczniejszych rozwiązań aż do zakończenia inwestycji.

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami

szkolenia

Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą. W ramach Akademii Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Saferoad prowadzimy bezpłatne szkolenia dla projektantów i zarządców dróg w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz stosowania odpowiednich rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo użytkowników dróg. Jesli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w szkoleniu, prosimy o kontakt z nami.