Jump to main content

Nowe systemy MegaRail i SafeStar

Zapoznaj się z ofertą nowych produktów

 

 

Z przyjemnością informujemy, że nasze rodziny produktów MegaRail i SafeStar powiększyły się o 10 systemów drogowych i mostowych. 

 

Rodzina systemów MegaRail x

Nowe systemy w rodzinie MegaRail x idealnie nadają się do stosowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni montażu i na wąskich pasach dzielących. Gama klas szerokości pracującej, duży rozstaw słupków i pojedyncza prowadnica skrzynkowa sprawiają, że produkty z rodziny MegaRail x są świetnym rozwiązaniem w sytuacjach, w których nie ma możliwości użycia innych systemów.

Dzięki ograniczeniu do minimum liczby głównych elementów (słupki i prowadnica) oraz niewielkiej liczbie łączników, systemy są łatwe w montażu i umożliwiają szybką naprawę. Ponadto systemy z rodziny MegaRail x doskonale nadają się do oddzielenia ruchu drogowego od pieszego i rowerowego, ponieważ nie mają ostrych krawędzi, mogących powodować obrażenia niechronionych uczestników ruchu drogowego.

MegaRail ea

Rodzina systemów o klasie poziomu powstrzymywania N2

Nowe systemy z rodziny MegaRail ea zostały opracowane specjalnie do stosowania na wąskich poboczach. Przeznaczone są do stosowania na wszystkich drogach, na których wymagana jest klasa poziomu powstrzymywania N2. Te jednostronne systemy o lekkiej konstrukcji mają 75 cm wysokości, 18 cm szerokości i łatwy w montażu rozstaw słupków przewidziany w trzech wariantach: 1,33 m (W1), 3,00 m (W3) i 4,00 m (W4). Zastosowanie standardowych elementów ujednoliconych dla całej rodziny systemów MegaRail ea umożliwia ich łatwe połączenie z innymi systemami i ułatwia prace utrzymaniowe i naprawy.

Systemy SafeStar 232 i 222b

Nowe systemy o klasie poziomu powstrzymywania H2

Nowe bariery ochronne SafeStar 232 i 222b to w obu przypadkach systemy o pojedynczej prowadnicy, które mogą być łączone z innymi barierami bez konieczności stosowania elementów specjalnych i regulacji wysokości. Oba systemy mają lekką konstrukcję i zostały zaprojektowane z wykorzystaniem standardowych elementów systemów z rodziny SafeStar, dzięki czemu ich montaż jest łatwy i szybki.

System SafeStar 331b

Ekonomiczne rozwiązanie o bardzo wysokiej klasie poziomu powstrzymywania

Korzystając z zaawansowanej technologii i zebranych doświadczeń, nasi inżynierowie opracowali nowy system SafeStar 331b – pierwszy system o poziomie powstrzymywania H3 i szerokości pracującej 1 metr (W3). Niewielka liczba kotew w połączeniu z niewielką głębokością kotwienia pozwala na szybki montaż przy niskim koszcie.